Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Mýdla » Mýdlo kolínské Máta-citron

Durance

Durance - Mýdlo kolínské Máta-citron


Cena: 81 Kč

výrobce: Durance

Popis

 

75 g

 

Mýdlo ke kolínské Máta-citron se hodí jako malý dárek a nebo pro osobní potěšení každého z vás! 

 

Kolínská voda s esenciálními oleji z máty a citronu je vhodná pro muže i ženy. Po celý den vás obklopí neodolatelnou vůní, která povzbudí vaše smysly.

 

Exkluzivní tvar mýdla vytvořený speciálně pro Durance.  Mýdlo je zataveno v průhledném obalu chránící jeho vůni a tvar. Ideální dárek v kombinaci se stejnou vůní kolínské Durance!

 

 

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt