Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » LEVANDULE řada » Ocet levandulový DURANCE

Durance

Durance - Ocet levandulový DURANCE


Cena: 210 Kč

výrobce: Durance

Popis

 

100 ml

 

Levandulový ocet Durance je mírně stahující pleťová voda pro mastnou pleť.  Ošetřuje zánětlivá místa pokožky. Obsažený éterický levandulový olej pomáhá pleť zklidnit a regenerovat.

 

Složení: Alcohol Denat, Aqua (Water), Vinegar, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cinnamomum Camphora (Camphor) Bark Oil, Limonene, Geraniol, Linalool.

 

Použití: používá se stejně jako pleťová voda na lokální ošetření zánětlivých míst. Pro samotné osvěžení a zjemnění pleti doporučujeme naředit (několik kapek do malého množství vody)  a potírat. 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt