Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Konopná kosmetika » OrCANN - koncentrovaná ústní voda 30 ml

Bayer&Romsy

Bayer&Romsy - OrCANN - koncentrovaná ústní voda 30 ml


Cena: 294 Kč

výrobce: Bayer&Romsy

Popis

 

30 ml

 

Ústní voda OrCANN ke každodenní péči o ústní dutinu.

 

Hojí záněty dásní, zamezují tvorbě zubního plaku, působí hojivě při potížích s aftami a jsou dobrou prevencí proti řadě obtíží.

 

Obsažené přírodní účinné látky pomáhají proti potížím se zuby, parodontózou, záněty a krvácením dásní, afty a opary. Zkvalitňují péči o ústní dutinu, odstraňují nepříjemný zápach a mají výrazný preventivní účinek.

 

Z tohoto koncentrátu můžete získat 3 litry ústní vody.

 Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt