Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Konopná kosmetika » LipstiCANN - pomáda na rty 15 ml

Bayer&Romsy

Bayer&Romsy - LipstiCANN - pomáda na rty 15 ml


Cena: 75 Kč

výrobce: Bayer&Romsy

Popis

 

15 ml

 

 

LipstiCANN je kvalitní pomáda pro péči o rty.

 

Dlouhodobě zvláčňuje a zpevňuje i velmi vysušené nebo popraskané rty. Dodává jim zdravý vzhled a chrání před slunečním zářením a nepříznivými vlivy prostředí.

 

Pomáhá hojit opary i prasklé koutky a působí preventivně proti jejich vzniku.

 

Složení: parafín, žlutá vazelína, včelí vosk, konopí seté, konopný olej, olivový olej, bambucké máslo, výtažek z pomerančové kůry a geránie, stévie sladká.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt