Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Konopná kosmetika » CremCANN - pleťový krém pro každodenní použití 15 ml

Bayer&Romsy

Bayer&Romsy - CremCANN - pleťový krém pro každodenní použití 15 ml


Cena: 75 Kč

výrobce: Bayer&Romsy

Popis

 

15 ml


Vysoce účinný krém pro každý den, pro každý typ pleti.

 

Dlouhodobě zvláčňuje, hydratuje a regeneruje i velmi suchou, popraskanou, ztvrdlou či odlupující se pokožku. Zlepšuje normální funkce kůže, má výrazný omlazující účinek.

 

Pomáhá proti vráskám, ekzémům, lupénce, akné, svědění či pálení kůže například po nadměrném slunění či po použití dekorativní kosmetiky.

 

Složení: tvrdý parafín, kyselina stearová, Slovasol 2430, lehký tekutý parafín, cetylstearylalkohol, glycerolmonostearat, čištěná voda, glycerol (83%), konopí seté, konopný olej, výtažek z pomerančovníku, methylparaben, olivový olej, výtažek ze santalového dřeva.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt