Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Konopná kosmetika » CANNol - masážní, léčivý a kosmetický olej 30 ml

Bayer&Romsy

Bayer&Romsy - CANNol - masážní, léčivý a kosmetický olej 30 ml


Cena: 113 Kč

výrobce: Bayer&Romsy

Popis


30 ml

 

Proniká hluboko do tkáně a napomáhá k dokonalému uvolnění svalstva. Ulevuje od bolesti (kloubů, svalů, zad atd.) a uvolňuje blokády a křeče. Zlepšuje schopnost kůže udržet v sobě vodu.

 

Velmi prospívá pleti, pokožce i vlasům, kterým dodává zdravý vzhled, lesk a větší objem a působí proti jejich lámavosti a vypadávání. Vhodný i pro velmi suchou a rozpraskanou kůži. Má bohaté využití v kosmetice - jako prevence stárnutí kůže, proti vráskám a podobně.

 

Pomáhá i osobám se sníženou hojivostí, ku příkladu na lupénku, křečové žíly, bércové vředy, otoky, diabetické nohy či alergické reakce.

 

Osvědčuje se také při regeneraci a rehabilitaci po operacích, zlomeninách, výronech, ozařování, sportu, namáhavých výkonech a podobně.

 

Složení: konopný olej, konopí seté, olivový olej, výtažek z grapefruitu, mandarinky a klementinky.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt