Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Konopná kosmetika » BalCANN - mast na kůži a hojení ran s dubovou kůrou 15 ml

Bayer&Romsy

Bayer&Romsy - BalCANN - mast na kůži a hojení ran s dubovou kůrou 15 ml


Cena: 81 Kč

výrobce: Bayer&Romsy

Popis

 

15 ml

 

BalCANN mast s dubovou kůrou k ošetření poškozené, popraskané, podrážděné, suché či svědící pokožky.

 

Dubová kůra ještě více podporuje hojivé účinky konopí a zvlášť účinná je při léčbě prasklin, hemoroidů a špatně se hojících ran.

 

Používá se například na popáleniny, puchýře, opary, říznutí, tetování, opruzeniny, zapařeniny, proleženiny, štípance od hmyzu včetně komárů a klíšťat, jizvy, strie a mnohá další poranění nebo kožní defekty.

 

Obvykle pomáhá i u špatně se hojících ran. Zklidňuje, regeneruje a zvláčňuje pokožku. Vhodná i po holení nebo na lupénku, ekzémy, vyrážky a podobně.

 

Použité silice odpuzují bodavý hmyz.

 

Složení: žlutá vazelína, konopný olej, olivový olej, konopí seté, výtažek ze santalového dřeva, levandule, cedru atlasského a myrhy.

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt