Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Konopná kosmetika

Konopná kosmetika


 

Konopí má výrazné protizánìtlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirální účinky.

 

Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti přináší úlevu a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech.

 

Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě tzv. civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím. Na rozdíl od mnoha klasických lékù však tato přírodní medicína nemá téměř žádné závažnější škodlivé vedlejší účinky.

 Cena od do

Řadit podle: názvu ceny


Celkem záznamů: 39, Zobrazuji záznamy 1-21 Strana: | 1  2 |

BodyCANN šampon

Konopná kosmetika - BodyCANN šampon 220 KčCelkem záznamů: 39, Zobrazuji záznamy 1-21 Strana: | 1  2 |

Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt