Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Holení » Toaletní voda pánská Kořeněný absinth LÓME

Durance

Durance - Toaletní voda pánská Kořeněný absinth LÓME


Cena: 422 Kč
Počet ks: ks

výrobce: Durance

Popis

 

100 ml

 

Absint, kdysi můza umělců a pokřtěný jako zelená víla od Oscar Wilde. Dříve populární a tendenční nápoj. Zdálo se, že zmizel. Nyní je zpět a dává najevo své opulentní kouzlo jako dříve zakázaný nápoj, plný afrodiziakální síly.

 

Podmanivá, dřevitá toaletní voda LÓME Spiced Absinth obsahuje tóny pelyňku pravého. Svěží aromatická dřevitá vůně. Durance vytvořil tuto vůni jako hold této mýtické rostliny: absint.

 

Neobsahuje: parabeny, fenoxyethalon, polyethylenglycol, bez barviv.

 

Velice elegantní flakón mírně zelenkavé barvy v designu řady LÓME. Dermatologicky testováno.

 

Složení: Alcohol denat, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Artemisia Absinthium Extract, Citral, Citronellol, Limenene, Eugenol, Geraniol, Linalool.

 

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt