Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Holení » Kamenec po holení L´OME

Durance

Durance - Kamenec po holení L´OME


Cena: 172 Kč

výrobce: Durance

Popis

 

75 g

 

Kamenec po holení L´OME Durance je tradičně používán jen v nejlepších holičstvích. Kamenec bohatý na draslík má několik vyjímečných vlastností: zklidňující, hydratující, adstringentní a vhodný i pro alergiky.

100% přírodní krystal , určený ke zklidnění pokožky po holení. Možno používat i jako deodorant. Hypoalergenní.

 

Po navlhčení kamence pomalými pohyby aplikujte na tvář. U mechanického holení aplikujte po holení a tím pleť zvláčníte a zmírníte pocit svědění a pálení. při použití elektrického strojku, použijte kamenec před holením a docílíte tak snadnějšího a kvalitnějšího oholení.

 

Vůně: neutrální, vhodné pro alergiky.

Složení: Potassium, Alum

 

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt