Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Do koupele, sprchové gely » Sprchový šampon Květ tiaré Durance

Durance

Durance - Sprchový šampon Květ tiaré Durance


Cena: 200 Kč

výrobce: Durance

Popis

 

300 ml

 

Sprchový šampon Květ tiaré Durance vzdává hold královskému květu Polynésie - Tiaré. Květ evokující lásku a romantiku. Tato letní variace zanechá elegantní a smyslnou vůni.  

 

Inspirováno tradicemi Tahiti. Tento sprchový šampon květ Tiare zanechvává jemnou a krémovou pěnu. Přináší pohodu a smyslnost a zanechá vaši pokožku jemně provoněnou.

 

Základ vůně květu: květinový, rafinovaný a ženský.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt