Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Do koupele, sprchové gely » Gel sprchový Relaxační levandule

Durance

Durance - Gel sprchový Relaxační levandule


Cena: 219 Kč

výrobce: Durance

Popis

 

250 ml

logocosmebio.gif

 

Gel sprchový relaxační levandule Durance byl inspirována rozkvetlými levandulovými poli ve francouzské oblasti Grignan. Esenciální levandulový olej je zpracováván v biokvalitě.

 

Už odpradávna je levandule spojována s čistotou, umýváním, parfumerií a kosmetikou. Latinský název Lavandula byl odvozen ze slova lavare, což znamená umýt se. Tento malý polokeř pocházející z oblasti Středomoří obsahuje mnoho léčivých substancí, jako jsou silice, jemné třísloviny (zejména kyselina rozmarýnová s protizánětlivými a antivirovými účinky), kumariny a flavonoidy. Vůně této květiny přispívá k duševní pohodě.

 

Složení: Aqua (Water), Olea Europaea (Olive) Leaf Extract*, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Citric Acid, Lavandula Angustifolia (Levander) Flower Water*, Parfum (Fragrance), Caprylyl /Capryl Glucoside, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Levandula Angustifolia (Levander) Oil*, Sorbic Acid, Linalool, Limenene.

*Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt