Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » Do koupele, sprchové gely » ECOVER sprchový gel, 250ml

Ecover

Ecover - ECOVER sprchový gel, 250ml

250 ml


Cena: 154 Kč
Balení: 250 ml
Počet ks: ks

výrobce: Ecover

Popis

 

250 ml

 

Tento gel s osvěžující levandulovou vůní jemně čistí a zvlhčuje pokožku a vlasy. Obsahuje aloe vera, má neutrální pH.

 

Složení: voda, lauryl glykosid, kokosový amfoacetát sodíku, laury sulfát sodíku, oktylsulfát sodíku, kokosový glykosid, glycerin, glykol diesterát, glycerol, oleát, kyselina mléčná, hydrolyzát pšeničné bílkoviny, aloe barbadensis, guarový hydrogypropyl, trimomnium chlorid, hydroxymethylglycinát sodíku, vůně na rostlinné bázi, pH neutrální

Země původu Belgie

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt