Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Pro děti » Baby krém proti opruzeninám 75ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Baby krém proti opruzeninám 75ml BIO


Cena: 178 Kč
Počet ks: ks

výrobce: BIOTURM

Popis

75 ml

 

Baby krém proti opruzeninám BIOTURM chrání proti opruzeninám, vlhkosti a zčervenání. Uklidňuje a pečuje pokožku.

Použití: Při každém přebalování důkladně očistěte zadeček miminka a nechte pokožku zcela uschnout. Naneste krém a dejte plenu. Pokožka v plenkové oblasti je chráněna a má dostatečnou péči.

Obsahuje složky z kontrolovaného zemědělství, výtažek z heřmánku, měsíčku, vitaminu E, certifikát BDIH. Bez konzervačních látek, vonných látek, barviv a tekutého parafínu.

Bioturm léčebná kosmetika... (více)

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt