Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Pro děti » Baby krém na obličej a tělo 75ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Baby krém na obličej a tělo 75ml BIO


Cena: 216 Kč

výrobce: BIOTURM

Popis

75 ml

 

Baby krém na obličej a tělo BIOTURM chrání a pečuje o citlivou dětskou pokožku. Speciální syrovátkový komplex a čisté rostlinné oleje jako výtažky z heřmánku a měsíčku chrání dětskou pokožku. Dětská pokožka má dobrou ochranu a přírodní péči.

Použití: Naneste několikrát denně jako ochranu před povětrnostními vlivy na jemnou pokožku kojenců a dětí. Vhodný jako krém po koupání.

Obsahuje složky z kontrolovaného zemědělství, certifikát BDIH. Bez konzervančních látek, vonných látek, barviv a tekutého parafínu.

Bioturm léčebná kosmetika... (více)


 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt