Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Péče o vlasy » Šampon proti lupům 200ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Šampon proti lupům 200ml BIO


Cena: 248 Kč

výrobce: BIOTURM

Popis

200 ml

 

Šampom proti lupům BIOTURM je určen pro umytí vlasů trpících na lupy. Kombinace výtažků olivovníku moringa poskytuje vlasům ochranu před tvorbou lupů, hydrataci, vláčnost a chrání před povětrnostními vlivy. Suché vlasy dostanou lesk.

Použití: Naneste na mokré vlasy, lehce vmasírujte a důkladně opláchněte. Vhodné pro každodenní mytí.

Obsahuje složky z kontrolovaného zemědělství, certifikát BDIH. Bez konzervačních látek, vonných látek, barviv a tekutého parafínu.

 

Bioturm léčebná kosmetika... (více)

 Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt