Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Péče o tělo » Zinková mast 50ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Zinková mast 50ml BIO


Cena: 274 Kč
Počet ks: ks

výrobce: BIOTURM

Popis

50 ml

 

Zinková mast BIOTERM pomáhá poškozené pokožce při sportu, v oblasti plenek u kojenců, na vysušených místech, při nečisté pokožce. Působí na bázi syrovátkového komplexu.

Oxid zinku pokryje poškozená místa a má antibakteriální účinek. Čisté rostlinné oleje a včelí vosk vyhladí pokožku a syrovátka ji znormalizuje. Podráždění a zčervenání poleví.

Použití: nanášejte několikrát denně na postižená místa.

Obsahuje složky z kontrolovaného zemědělství, certifikát BDIH. Bez konzervačních látek, vonných látek, barviv a tekutého parafínu.


Bioturm léčebná kosmetika... (více)

 Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt