Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Péče o tělo » Urea Lotion 10% BIO

BIOTURM

BIOTURM - Urea Lotion 10% BIO


Cena: 315 Kč

výrobce: BIOTURM

Popis

200 ml

 

Tato emulze BIOTURM Urea Lotion 10% je určena pro extrémně suchou pokožku či její některé partie, drsnou či velmi citlivou pleť. Je velmi vhodná pro děti a starší lidi, kteří trpívají těmito problémy častěji než zbytek populace. její použití je doporučováno jako doprovodná terapie např. při kožní léčbě neurodermitidy a lupénky.

S úspěchy je používána i při rozmarech počasí vedoucích k nadměrnému vysychání pokožky. (extrémní zima, extrémní horko).

Použití:

Používejte denně, naneste na postižená místa a nechte vsáknout.

Složení: aqua, urea, glycerin, sodium lactate solution, lac*, cocoglzcerides, limnanthes alba seed oil, glzcerzl stearate, cetearyl alcohol, butorysperimum parkii butter**, lactic acid, cetyl pamitate, inulin lauryl carbamate, tocopherol, orzyanol, xanthan gum, parfum.

* z kontrolovaného zemědělství

** z volného sběru

Bez konzervačních látek, vonných látek, barviv a tekutého parafínu.

 

Bioturm léčebná kosmetika... (více)

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt