Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Péče o tělo » Ochranná mast 50ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Ochranná mast 50ml BIO


Cena: 274 Kč

výrobce: BIOTURM

Popis

50 ml

 

 

Ochranná mast BIOTURM je určena pro velmi suchou pokožku, mírní podráždění a zčervenání, zklidňuje a chrání na bázi syrovátky. Vhodné jako péče o kojence a děti, mírní kožní problémy ve stáří a vlivy počasí, dodává hydrataci.

Panthenol zklidní podráždění pokožky a zlepší díky alantoinu její hydrataci, čisté rostliné oleje a bambucké máslo pokožku vyhladí a syrovátka ji normalizuje.

Použití: Naneste několikrát denně.

Obsahuje složky z kontrolovaného zemědělství a volného sběru. Bez konzervačních, vonných látek, barviv, parafínu.

Bioturm léčebná kosmetika... (více)


 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt