Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Péče o tělo » Mycí pěna na ruce 250ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Mycí pěna na ruce 250ml BIO


Cena: 233 Kč

výrobce: BIOTURM

Popis

250 ml

 

Mycí pěna na ruce BIOTURM určená pro každodenní využití, velmi šetrná k pokožce a se syrovátkovým účinným komplexem. Balení umožňuje přes 300krát použití.

Použití: Pěnu naneste pumpičkou přímo na mokré ruce a po umytí smyjte pod tekoucí vodou.

Složení: voda, laktointenzivní účinný komplex*, alkohol, glycerin, mytí aktivující látky a emulgátory na bázi rostlinných tuků a cukrů, přírodní bergamotový olej.

* z kontrolovaného zemědělství

 

Bioturm léčebná kosmetika... (více)Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt