Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Péče o tělo » Měsíčková mast 50ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Měsíčková mast 50ml BIO


Cena: 274 Kč

výrobce: BIOTURM

Popis

50 ml

 

Měsíčková mast BIOTERM pomáhá poškozené a citlivé pokožce, regeneruje ji a chrání na bázi účinného syrovátkového komplexu. Vhodná pro péči o obličej a ruce, péči o kojence, ochranna před vlivy počasí, péči o citlivou pokožku.

Měsíček zklidňuje a regeneruje, čisté rostlinné oleje a včelí vosk zjemňují pokožku, syrovátka ji normalizuje. Podrážděná pokožka se zklidní, citlivá pokožka má dostatečnou ochranu a péči.

Použití: Naneste několikrát denně na postižená místa.

Obsahuje složky z kontrolovaného zemědělství Bez konzervačních látek, vonných látek, barviv a tekutého parafínu.

Bioturm léčebná kosmetika... (více)

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt