Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Péče o tělo » Lipidové tělové mléko 200ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Lipidové tělové mléko 200ml BIO


Cena: 368 Kč

výrobce: BIOTURM

Popis

200 ml

 

Lipidové tělové mléko BIOTURM je určeno pro velmi suchou a citlivou pleť, pro péči o kojence a děti, mírní kožní problémy ve stáří, působí proti suché pokožce způsobené povětrnostními podmínkami, vhodné jako doprovodná péče u neurodermitidy a lupénky.

Použití: Používejte denně, lokálně nebo celoplošně, nechte dobře vsáknout. Dexpanthenol působí regeneračně, rostlinné oleje propůjčují pleti hebkost, přírodní zvlhčující látky jako urea zachovají pokožce hydrataci, syrovátka pleť normalizuje, zčervenání, podráždění a svědění se zmírní. velmi suchá pleť bude hydratována a zásobena lipidy, lupénkové projevy se zmírní, zmizí pnutí a svědění.

Obsahuje složky z kontrolovaného ekologického zemědělství. bez konzervačních látek, vonných látek, barviv a tekutého parafínu.


 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt