Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Péče o tělo » Hydratační tělové mléko 200ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Hydratační tělové mléko 200ml BIO


Cena: 342 Kč

výrobce: BIOTURM

Popis

200 ml

 

 

Hydratační tělové mléko BIOTURM je určeno pro suchou a citlivou pleť, péči o kojence a děti, mírní kožní problémy ve stáří, působí proti suché pokožce způsobené povětrnostními podmínkami, vhodné jako doprovodná péče u neurodermitidy a lupénky.

 

Použití: Používejte denně, lokálně nebo celoplošně, nechte vsáknout. Dexpanthenol působí regeneračně, přírodní zvlhčující látky jako např. urea zachovají pokožce hydrataci, syrovátka pleť normalizuje a podráždění se zmírní. Suchá pleť bude hydratována, lupénkové projevy se zmírní, zmizí pocit pnutí.

Obsahuje složky z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Bez konzervačních látek, vonných látek, barviv a tekutého parafínu.

Bioturm léčebná kosmetika... (více)Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt