Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Péče o tělo » Deo-kulička se stříbrem intenzivní/svěží BIO

BIOTURM

BIOTURM - Deo-kulička se stříbrem intenzivní/svěží BIO


Cena: 239 Kč

výrobce: BIOTURM

Popis

 

50 ml

 

Použití: Deo-kulička na bázi stříbra a minerálů má antibakteriální účinky. Směs účinných minerálů snižuje tvorbu potu. Lze použít vícekrát denně v podpaží.

Účinek:Koloidní stříbro působí přirozenou cenou proti bakteriím způsobujícím zápach. Přirozené funkce pokožky jsou zachovány a velmi jemná vůně zanechá svěží pocit. 

Obsahuje složky z kontrolovaného zemědělství, certifikát BDIH. Bez konzervačních látek, vonných látek, barviv a tekutého parafínu.

Složení: Aqua, Ammonium Alum, squalane, glycerin, triethyl citrate C14-22 alcohols,silver, silver citrate , citric acid, sclerotium gum, C12-20 alcyl glucoside,parfum,limonene, linalool,citral

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt