Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Péče o pleť » Stříbrné pleťové mléko 150ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Stříbrné pleťové mléko 150ml BIO


Cena: 364 Kč

výrobce: BIOTURM

Popis

150 ml

 

Stříbrné pleťové mléko BIOTURM pomáhá řešit zčervenání a podráždění pokožky, kožní problémy mladistvých a také působí blahodárně při neurodermitidě.

Speciální čisté stříbro v kombinaci se zinkem mírní podráždění a zčervenání pokožky, uklidňuje namáhanou pokožku a čistí nečistou kůži.

Čisté rostlinné extrakty poskytují pokožce hodnotné lipidy a hydrataci. Výsledkem dlouhodobého používání je zklidněná, jemná a sametově hladká pokožka.

Použití: Naneste několikrát denně na postižená místa.

Složení:voda, slunečnicový olej*, jojobový olej*, glycerin, vícevazebný alkohol, rostlinný ester mastných kyselin, alkohol mastných kyselin, glukosid na rostlinné olejové bázi, vitamin E, výtažek z rýže.

* z kontrolovaného zemědělství

Bez konzervačních látek, vonných látek, barviv a tekutého parafínu.

 

Bioturm léčebná kosmetika... (více)Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt