Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Péče o pleť » Mléko na mytí 200ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Mléko na mytí 200ml BIO


Cena: 315 Kč

výrobce: BIOTURM

Popis

200 ml

 

Mléko na mytí BIOTURM se vyznačuje tím, že fermentativním procesem se z čerstvé bio syrovátky získává díky přírodním bakteriím mléčného kvašení jedinečný syrovátkový účinný komplex.

Jeho složky jsou podobné složkám pleti a spolu s dalšími funkčními látkami podporují přirozenou ochrannou funkci pokožky.

Mléko na mytí s dexpanthenolem šetně čistí, nepění a je vhodnou očistou pro suchou a velmi suchou pleť. Je vhodná jak na obličej a ruce, tak na celé tělo.

Použití: K denní očistě - naneste na vlhkou pokožku, důkladně rozetřete a dobře opláchněte. Při čištění rukou a obličeje rozetřete nejprve do vlhkých rukou, poté naneste na obličej a opláchněte.
Obsahuje složky z kontrolovaného zemědělství.
Bez konzervačních látek, vonných látek, barviv a tekutého parafínu.

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt