Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Péče o pleť » Čistící mléko 200ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Čistící mléko 200ml BIO


Cena: 329 Kč
Počet ks: ks

výrobce: BIOTURM

Popis

200 ml

 

Čistící mléko BIOTURM vyčistí pleť bez mýdla jemnými rostlinnými složkami. Dexpanthenol mírní podráždění, speciální syrovátkový komplex normalizuje pleť. Šetrné vyčištění a péče pro suchou i velmi suchou pleť.

Použití: Malé množství mléka nanesete na navlhčenou ruku, žínku nebo vatový tampon, vyčistěte pleť a omyjte vodou. Vyčištěná pokožka s dostatečnou péčí bez pocitu pnutí.

Obsahuje složky z kontrolovaného zemědělství. Bez konzervačních látek, vonných látek, barviv a tekutého parafínu.

 

Bioturm léčebná kosmetika... (více)

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt