Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Intimní péče » Intimní mycí pěna 250ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Intimní mycí pěna 250ml BIO


Cena: 272 Kč
Počet ks: ks

výrobce: BIOTURM

Popis

250 ml

logo-BIO

 

Intimní mycí pěna BIOTURM chrání a podporuje přirozenou intimní flóru. Neobsahuje mýdlo, je založena na kyselině mléčné, která udržuje a podporuje přirozené pH, heřmánku a měsíčku, které zklidňují.

Díky svému jemnému působení slouží ke kařdodennímu použití. pěnová konzistence zaručuje šetrnou očistu i ekonomické dávkování.

Použití: Pro každodenní péči vnějších intimních partií, 2-3x zmáčkněte. Očistěte pěnou a opláchněte vodou.

Složení: glycerin, laktointenzivní účinný komplex*, voda, mytí aktivující látky na rostlinné bázi, rostliný betain, rostlinné promašťovadlo, alkohol, extrakt heřmánku*, extrakt měsíčku*, extrakt vanilky*, bergamotový olej.

* z kontrolovaného zemědělství

Bioturm léčebná kosmetika... (více)

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt