Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » BIOTURM syrovátková péče » Intimní péče » Intimní mycí gel 250ml BIO

BIOTURM

BIOTURM - Intimní mycí gel 250ml BIO


Cena: 210 Kč

výrobce: BIOTURM

Popis

250 ml

logo-BIO

 

Čistí na bázi syrovátkového účinného komplexu a jemných přísad. Kyselina mléčná udržuje a podporuje přirozené pH, heřmánek a měsíček zklidňují. Certifikát BDIH.


Složení: voda, syrovátkový účinný komplex*, mytí aktivující látky na rostlinné bázi, glycerin, pitný alkohol, výtažek z heřmánku*, výtažek z měsíčku*, výtažek z vanilky, bergamotový olej*, přírodní zahušťovadlo, směs přírodních éterických olejů 
*z kontrolovaného ekol. zemědělství 

Použití: Pro každodenní péči vnějších intimních partií, po očistě opláchněte vodou.

 

Bioturm léčebná kosmetika... (více)Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt