Bio-country.cz » Přírodní KOSMETIKA » AJURVÉDSKÁ kosmetika

AJURVÉDSKÁ kosmetika


 

Název "ajurvéda" vznikl odvozením ze dvou slov - "ajus", což znamená život, a "veda", tedy znalost nebo věda. Doslova by tedy bylo možné význam slova ajurvéda přeložit jako "věda života". Život neboli "ajus" je, podle ajurvédy, spojením smyslů, mysli, těla a ducha. Ajurvéda se proto neomezuje pouze na tělo nebo fyzické příznaky, ale je zdrojem komplexních poznatků o zdraví duševním, psychickém a emocionálním.

 

Tradiční léčebný systém ajurvédy vychází z teorie rovnováhy mezi tělem (stavem fyzickým), duší (stavem duševním) a myslí (stavem psychickým). Díky svému celostnímu přístupu ke zdraví člověka si ajurvéda získala oblibu po celém světě.

 Cena od do

Řadit podle: názvu ceny


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt