Bio-country.cz » Přílohy » Luštěniny » Čočka černá beluga BIO

Country Life

Country Life - Čočka černá beluga BIO


Cena: 88 Kč

výrobce: Country Life

Popis

500 g

BIO certifikace

 

Černá čočka beluga má drobnější zrnka než známá zelená varianta. Má jemnou oříškovou chuť a lépe drží tvar. Doporučujeme přimíchat do salátů, polévek nebo jako přílohu.

Čočka obecně obsahuje vysoký podíl vlákniny, její černá varianta pak i antioxidanty, podobné těm, které najdete např. v ostružinách nebo borůvkách.

Příprava: Černou čočku namočte na 2 hodiny, propláchněte a vařte do měkka 10-15 minut. Je možná i rychlejší příprava bez namáčení, kdy čočku stačí vařit cca. 25 minut

Upozornění: může obsahovat stopy lepku a sóji

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt