Bio-country.cz » Přílohy » Instantní » Bramborové knedlíky 2x200g BIO

Amylon

Amylon - Bramborové knedlíky 2x200g BIO


Cena: 53 Kč

výrobce: Amylon

Popis

 

Bioprodukt – produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, ověřeno certifikátem Rostlinné – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (maso, mléko, med)

2 x 200 g

 

Směs na přípravu bramborových knedlíků od českého výrobce Amylon. 

 

Složení: pšeničná mouka*, sušená brambrová kaše*(min 40 %), mořská sůl;* produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

 

Průměrné výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 1469 kJ/346 kcal; tuky: 0,9 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g; sacharidy: 73,8 g; z toho cukry: 4,6 g; bílkoviny: 9,1 g; sůl: 1,4 g

 

Alergeny: Výrobek obsahuje lepek a může obsahovat stopové množství mléka a vajec.

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt