Bio-country.cz » Pečivo, pufované, tyčinky » Tyčinky » Flapjack Linusprout brusinka bezlepkový

GranoVita

GranoVita - Flapjack Linusprout brusinka bezlepkový


Cena: 27 Kč

výrobce: GranoVita

 

Bezlepková tyčinka s báječnou chutí.

 

Složení: oves bez lepku 44 %, rostlinný margarín (palmový olej, řepkový olej), voda, sůl, přírodní barviva: přírodní karetenoidy, regulátor kyselosti: kyselina citronová, invertní sirup (směs glukozy a fruktozy), sušené slazené brusinky 8 % (brusinky, cukr, kyselina citronová, slunečnicový olej), cukr, 2 % Linusprout, přírodní aroma.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt