Bio-country.cz » Ochucovadla » Oleje, octy » Olej omega pro ženy BIO

GranoVita

GranoVita - Olej omega pro ženy BIO

260ml


Cena: 233 Kč
Balení: 260ml

výrobce: GranoVita

Popis

 

260 ml

 

Olej omega pro ženy BIO byl vyvinut speciálně pro nutriční potřeby žen jako bohatý zdroj omega 3 i omega 6 a 9 esenciálních mastných kyselin, které přispívají k celkové duševní a tělesné pohodě ženy.

 

Zároveň přináší kombinaci dalších prospěšných olejů včetně pupalkového oleje, nejbohatšího zdroje kyseliny gama linoleové a rozmarýnového oleje, účinného antioxidantu.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt