Bio-country.cz » Obilniny » Zrno, jáhly, pohanka, ostatní » Klíčky pšeničné

Country Life

Country Life - Klíčky pšeničné

200 g


Cena: 13 Kč
Balení: 200 g
Počet ks: ks

výrobce: Country Life

Popis

 

200 g

Rostlinné – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (maso, mléko, med) Bez přidaného cukru – není přislazeno cukrem, může obsahovat přirozeně se vyskytující cukry Bez mléka – neobsahuje mléko ani mléčné výrobky (sýr, máslo, smetanu, jogurt, syrovátku)

 

Pšeničné klíčky jsou bohatým zdrojem vitaminů řady B a vitaminu E, přirozeně zvyšují odolnost proti únavě a tělesnou výkonnost. Klíček je ta část zrna, která je nejbohatší na živiny a aktivní látky.

Svým antioxidačním působením pšeničné klíčky zastavují degenerativní buněčné procesy, stárnutí a aterosklerózu. Lékaři doporučují preventivně sníst 2 až 4 lžíce pšeničných klíčků ke každé snídani.

Pravidelná konzumace pšeničných klíčků se doporučuje zejména sportovcům, studentům, při psychickém vypětí, ženám v těhotenství a během kojení. Pšenice zůstává základem výživy člověka a poskytuje potravu většímu počtu obyvatel planety než kterákoliv jiná plodina. V celém zrnu pšenice se nacházejí prakticky všechny potřebné živiny.

 

Složení: Pšeničné klíčky

 

Návod k přípravě: Pšeničné klíčky můžeme konzumovat bez jakékoliv další úpravy a přísady. Mohou se však podávat i s (ovesnými) vločkami, jako součást müsli, snídaňových cereálií, zalité (sójovým) mlékem nebo smíchané s jogurtem.

 

Kalorická hodnota/energie (na 100g): 1506 kJ/360 kcal. Bílkoviny: 23,2 g. Sacharidy: 51,8 g. Tuky: 9,7 g. Vláknina: 13,2 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.).

 

Skladování: Nevystavujte přímým slunečním paprskům. Skladujte při teplotě do 25°C a při relativní vlhkosti vzduchu do 75 %.
 
 
Alergeny: Lepek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Produktu Klíčky pšeničné se týkají tyto články:

Obilné klíčky


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt