Bio-country.cz » Obilniny » Vločky, müsli » LinuSprout BIO Linusit

GranoVita

GranoVita - LinuSprout BIO Linusit

250g


Cena: 196 Kč
Balení: 250g

výrobce: GranoVita

Popis

 

250 g

Bioprodukt – produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, ověřeno certifikátem Rostlinné – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (maso, mléko, med) Bezlepkové – zaručeně bez obsahu lepku Bez přidaného cukru – není přislazeno cukrem, může obsahovat přirozeně se vyskytující cukry Bez mléka – neobsahuje mléko ani mléčné výrobky (sýr, máslo, smetanu, jogurt, syrovátku)

 

LinuSprout je naklíčené lněné semínko v prášku, které představuje bohatý zdroj esenciálních mastných kyselin, aktivních enzymů a vlákniny.

Díky využití patentovaného procesu se lněné semínko nakličuje do takové velikosti, aby uvolnilo přírodní nutriční složky, které jsou v něm ukryty. Poté se semínka suší a rozdrtí na prášek.

Neobsahuje žádné přísady nebo konzervační látky, bez GMO.

Vhodné pro vegetariány a vegany. Bohatý na omega 3 esenciální mastné kyseliny.

Obsahuje aktivní enzymy pro lepší zažívání a vstřebávání. S vysokým obsahem lignanů, vitaminů a minerálů v koloidní formě. Skvělý zdroj železa a jódu. Vhodný zdroj rostlinných bílkovin. Upravený poměr rozpustné a nerozpustné vlákniny. Obsahuje osm esenciálních aminokyselin.

 

Složení: Naklíčené semínko lnu zlatého, produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

 

Návod k přípravě: Používejte s dostatečným množstvím vody, alespoň 150 ml na lžíci prášku.

 

Kalorická hodnota/energie (na 100g): 2289kJ/547 kcal. Bílkoviny: 20 g. Sacharidy: 34 g (z toho cukry 4,5 g). Tuky: 37 g (z toho nasycené mastné kyseliny 3 g, mononenasycené mastné kyseliny 7 g, polynenasycené mastné kyseliny 27 g - z nichž Omega 6 – 6 g, Omega 3 – 21 g). Vláknina: 28 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): cholesterol 0 g, sodík stopy.

 

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte v lednici ani v mrazáku!


DDD: Denně jednu vrchovatou polévkovou lžíci (asi 10g).

 

 

 

 

 Produktu LinuSprout BIO Linusit se týkají tyto články:

LinuSprout mleté naklíčené lněné semínko


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt