Bio-country.cz » Obilniny » Suché směsi k pečení » Římské lívanečky bezlepkové BIO

Knuspi

Knuspi - Římské lívanečky bezlepkové BIO

250 g


Cena: 46 Kč
Balení: 250 g

výrobce: Knuspi

Popis

 

250 g

 

 

Římské lívanečky KNUSPI - BIO Směs na přípravu Římských lívanečků.

Ve směsi není obsažen cukr – vhodné pro diabetiky v rámci lékařem stanoveného dietního režimu. Zdravý zákusek s chutí klasického lívanečků – bezlepkový.

Snadná příprava – „přidej mléko a vejce“ Vysoký podíl vlákniny z přírodních surovin, bez cholesterolu a s nízký obsah tuku. Tato instantní směs neobsahuje žádná barviva ani konzervant a je přirozeně bezlepková. Složení: Cizrnová mouka KNUSPI, bramborový škrob, cukr, vanilkový cukr, sušené droždí, sůl.

Země původu: Česká Republika

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt