Bio-country.cz » Obilniny » Suché směsi k pečení » Bezlepková univerzální směs na bábovku

Paleta

Paleta - Bezlepková univerzální směs na bábovku

500 g


Cena: 67 Kč
Balení: 500 g
Počet ks: ks

výrobce: Paleta

Popis

 

500 g

Bezlepkové – zaručeně bez obsahu lepku

 

Univerzální bezlepková suchá směs na přípravu bábovky, dortu nebo ovocného koláče.

 

Složení: Mouka kukuřičná, mouka sójová, cukr, žloutky, škrob bramborový, kypřidla (E 450, E 500), emulgátor (lecitin, E 471), guar. guma, přírodně identické aroma vanilkové, glukóza, mléčný pudr (laktóza 1,7 g ve 100 g směsi).

 

Návod k přípravě: 500 g směsi rozřeďte se 400 ml vody. Rychle promíchejte a ihned nalijte do tukem vymazané formy. Pečte asi 30 minut při 180 °C.

 

Kalorická hodnota/energie (na 100g): 1533 kJ /364 kcal. Bílkoviny: 5,7 g. Sacharidy: 76,3 g. Tuky: 3,7 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): Gliadin < 10 mg

 

Skladování: Skladujte v prostorách s relativní vlhkostí vzduchu nejvýše 75 %


Alergeny: Sója, vejce a mléčná složka

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt