Bio-country.cz » Obilniny » Suché směsi k pečení » Bezlepková směs palačinky

Paleta

Paleta - Bezlepková směs palačinky

500 g


Cena: 45 Kč
Balení: 500 g

výrobce: Paleta

Popis

 

500 g

Rostlinné – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (maso, mléko, med) Bezlepkové – zaručeně bez obsahu lepku Bez přidaného cukru – není přislazeno cukrem, může obsahovat přirozeně se vyskytující cukry Bez mléka – neobsahuje mléko ani mléčné výrobky (sýr, máslo, smetanu, jogurt, syrovátku)

 

Bezlepková suchá směs na přípravu palačinek.

 

Složení: Škrob bramborový, kukuřičná mouka, glukózový sirup, kokosový tuk, sójová mouka, emulgátor E472e, lecitin, sůl.

 

Návod k přípravě: 500 g směsi rozřeďte s 500 ml vody. Řádně promíchejte do hladkého těsta. Lijte ve slabé vrstvě na rozpálenou a tukem vymazanou pánev a smažte po obou stranách.

 

Kalorická hodnota/energie (na 100g): 1498 kJ/354 kcal. Bílkoviny: 4,9 g. Sacharidy: 75,8 g. Tuky: 3,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,09 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): Gliadin < 10 mg, cholesterol: 0,02 mg

 

Skladování: Skladujte v prostorách s relativní vlhkostí vzduchu nejvýše 75 %


Alergeny: Sója

 

 

 

 

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt