Bio-country.cz » Obilniny » Suché směsi k pečení » Bezlepková směs na chléb tmavý

Paleta

Paleta - Bezlepková směs na chléb tmavý

500 g


Cena: 58 Kč
Balení: 500 g

výrobce: Paleta

Popis

 

500 g

Rostlinné – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (maso, mléko, med) Bezlepkové – zaručeně bez obsahu lepku Bez mléka – neobsahuje mléko ani mléčné výrobky (sýr, máslo, smetanu, jogurt, syrovátku)

 

Bezlepková suchá směs na přípravu tmavého chleba.

 

Složení: Škrob bramborový, pohanka, mouka bramborová, rýžová, droždí, karob, sůl, cukr.

 

Návod k přípravě: 500 g směsi smíchejte s cca 550 ml vlažné vody, 1 lžičkou octa nebo citrónové šťávy. Nechte odležet cca 10 minut, znovu promíchejte a ihned dejte do vymaštěné formy. Ponechte kynout asi 30 minut a pečte 60 minut při 190 °C. Vyndejte z trouby, chléb zabalte do vlhkého plátna na 5 minut a vyklopte.

 

Kalorická hodnota/energie (na 100g): 1354 kJ/319 kcal. Bílkoviny: 5,63 g. Sacharidy: 72,9 g. Tuky: 0,5 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): gliadin < 5 mg

 

Skladování: Skladujte v suchu s relativní vlhkostí vzduchu nejvýše 75 %


Alergeny: Kvasnice

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt