Bio-country.cz » Obilniny » Suché směsi k pečení » Bezlepková směs makovec

Paleta

Paleta - Bezlepková směs makovec

250 g


Cena: 35 Kč
Balení: 250 g

výrobce: Paleta

Popis

 

250 g

Bezlepkové – zaručeně bez obsahu lepku

 

Mák je výjimečný svým vysokým obsahem vápníku (1 438 mg na 100 gramů). Obsahuje jej dvanáctkrát více než mléko, třikrát více než sýry. Podle vědeckých výzkumů za poslední léta je využitelnost vápníku z rostlinných zdrojů – zejména sezamové semínko, slunečnicové semínko, makové semínko, ořechy, listová zelenina – vyšší než u mléka a mléčných výrobků.

 

Složení: Mouka kukuřičná, mouka sójová, cukr, mouka rýžová glukózový sirup, kokosový tuk, žloutky, mák (11 %), kypřidla (E 450 a E 500), skořice, emulgátor E472e, guar guma, stabilizátor E 466, kyselina citrónová, laktóza (0,7 g ve 100 g směsi).

 

Návod k přípravě: 250 g směsi rozřeďte s 150 ml vody. Řádně promíchejte, vlijte do tukem vymazané formy a pečte asi 30 minut při 180 °C.

 

Kalorická hodnota/energie (na 100g): 1617 kJ /382 kcal. Bílkoviny: 6,4 g. Sacharidy: 74,2 g. Tuky: 6,6 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): Gliadin < 10 mg

 

Skladování: Skladujte v prostorách s relativní vlhkostí vzduchu nejvýše 75 %


Alergeny: Sója, vejce a mléčná složka

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt