Bio-country.cz » Nápoje » Šťávy, sirupy » Šťáva hrušková BIO

Voelkel - Šťáva hrušková BIO

750 ml


Cena: 67 Kč
Balení: 750 ml

výrobce: Voelkel

Popis

 

750 ml

Bioprodukt – produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, ověřeno certifikátem Rostlinné – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (maso, mléko, med) Ze surovin bez lepku - vyrobeno ze surovin, které neobsahují lepek. Výrobek však může obsahovat stopy lepku. Bez přidaného cukru – není přislazeno cukrem, může obsahovat přirozeně se vyskytující cukry Bez mléka – neobsahuje mléko ani mléčné výrobky (sýr, máslo, smetanu, jogurt, syrovátku)

 

Šťavnatě a sladce - tak chutnají sluncem uzrálé hrušky. Šťáva z nich je tak lehká a lahodná. Tato hrušková šťáva má mniohé milovníky a svou chutí udivuje malé i velké.

Voelkel - hrušková 100% čistá šťáva, nepochází z koncentrátu.

 

Složení: Hrušková šťáva, produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Kalorická hodnota/energie (na 100g): 199 kJ/48 kcal. Bílkoviny: 0,6 g. Sacharidy: 11,0 g (z toho cukry 9,3 g). Tuky: <0,1 g (z toho nenasycené mastné kyseliny 0,02 g). Vláknina: 0,2 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): sodík 1 mg

Alergeny: Ovocná složka.

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt