Bio-country.cz » Nápoje » Šťávy, sirupy » Šťáva červená řepa s hroznem BIO

Eden

Eden - Šťáva červená řepa s hroznem BIO


Cena: 91 Kč

výrobce: Eden

Popis

 

750 ml

Bioprodukt – produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, ověřeno certifikátem Rostlinné – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu (maso, mléko, med) Ze surovin bez lepku - vyrobeno ze surovin, které neobsahují lepek. Výrobek však může obsahovat stopy lepku.

 

Šťáva červená řepa hrozen BIO Eden.

 

Složení: šťáva z červeného hroznu* (59 %), šťáva z červené řepy* (40 %), citronová šťáva*, *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Nutriční hodnoty na 100 ml: Energie:232kJ/55kcal; Bílkoviny:0,5g;sacharidy:12,7g;z toho cukry: 12,7g;tuky:0,0g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0g;vláknina:0,9g sůl:0,025g

Ostatní: Pasterizováno.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt