Bio-country.cz » Letní akce » Šťáva ovocná červený hrozen BIO

Hollinger

Hollinger - Šťáva ovocná červený hrozen BIO


Cena: 13 Kč
Počet ks: ks

výrobce: Hollinger

Popis

 

LETNÍ AKCE

SLEVA 30%

200 ml

BIO certifikace

 

 

Hroznová šťáva smíchaná s pitnou vodou v malém a praktickém balení. 

Šťáva není získávána z koncentrátu, ale přímo z ovoce. Proto obsahuje přirozené nerozpuštěné látky, které se usazují na dně balení. Tyto látky jsou znakem vysoké kvality a zároveň důkazem, že je šťáva lisována přímo z jablek a následně se nefiltruje. Z tohoto důvodu není pitíčko čiré. Před otevřením doporučujeme balení protřepat.

Šťáva neobsahuje žádné přidané živočišné látky ani aroma. Nenajdete v ní ani aroma umělé nebo konzervační či barvící látky.

Složení: Štáva z červených hroznů* (60 %) (nepochází z koncentrátu), voda. Pasterizováno. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

 

Energetická hodnota 258 kj / 62 kcal na 100 ml

Tuky: 0,1 g ( z toho nenasycené mastné kyseliny 0,1 g)

Sacharidy: 9,6 g (z toho cukry 9,6 g)

Bílkoviny: 0,1 g

Sůl: 0,01 g

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt