Bio-country.cz » Konzervované produkty » Kojenecká výživa

Kojenecká výživa


BIO suroviny a potraviny jsou pro děti vhodnější, neboť: Chutnají lépe, překypují chutěmi. Proč? Bio ovoce i zelenina rostou pomaleji (jelikož umělá hnojiva jsou zakázána) a mají nižší obsah vody než konvenční zelenina.

 

Obsahují v průměru větší množství vlákniny, vitamínu C a nezbytných minerálů, jako vápníku, hořčíku, železa a chrómu, stejně tak antyoxidantů, tak důležitých v boji proti rakovině. Neobsahují přídatné látky, které mohou způsobovat zdravotní problémy, jako srdeční onemocnění osteoporosu, migrény a hyperaktivitu.

 

Jsou bez škodlivých „éček“, konzervačních látek, chemických barviv, ochucovadel, umělých aromatických látek a sladidel. Neobsahují zbytky antibiotik.

 

Dětský organizmus je ten, který nejvíce ocení kvalitu a „čistotu“ potravin v biokvalitě. Pro ty nejmenší proto nabízíme ucelenou řadu příkrmů a šťáv vhodných již od 4. a 6. měsíce.

Cena od do

Řadit podle: názvu ceny


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt