Bio-country.cz » Hryzka » Snídaňová směs HRYZKA 450g


Snídaňová směs HRYZKA 450g

- Snídaňová směs HRYZKA 450g


Dostupnost: Na dotaz
Cena: 400 KčPopis

HRYZKA je aktivovaná naturální bezlepková snídaňová směs vyrobená z bezlepkových obilnin, ořechů, semínek, ovoce goji a vlákniny. Byla vyvinuta a navržena tak, aby poskytla organizmu optimální výživu a stabilní energii bez zátěže metabolizmu. Směs má patentované složení s vyváženým poměrem sacharidů, bílkovin, zdravých tuků a vlákniny.

 

Snídaňová směs HRYZKA - zdravá snídaně pro celou rodinu.

 

JE AKTIVOVANÁ – aktivace je proces, při kterém dochází k neutralizaci antiživin (inhibitory enzymů a kyselina fytová), které se nachází přirozeně na povrchu každého semínka. Tyto antiživiny na jedné straně chrání semínka před předčasným klíčením, no na druhé straně jsou pro člověka nestravitelné a navíc brání vstřebávání dalších enzymů, vitamínů, minerálů a stopových prvků do lidského organizmu. Bez procesu aktivace se potom tyto živiny po jejich zkonzumovaní vylučují z těla ven. Díky aktivaci se stávají obilniny, ořechy a semen pro člověka 100% vstřebatelné, využitelné a navíc nezatěžují trávicí trakt.

JE NATURÁLNí – v celém výrobním procesu se používá teplota do 43°C, při které přežijí všechny enzymy a vitamíny obsažené v surovinách a proto tato směs splňuje požadavek na označení RAW food (naturální tepelně neupravovaná strava s živými enzymy).

JE BEZLEPKOVÁ – směs neobsahuje lepek, hlavní obilninou ve směsi je bezlepkové proso a proto je vhodná pro kohokoliv včetně celiaků.

 

VHODNÁ PRO:

- dospělých díky vyváženému složení pro ideální nastartování dne

- maminky a děti od 3 let díky aktivovaným naturálním surovinám

- sportovce díky zvýšenému obsahu bílkovin a antioxidantů

- celiaky díky bezlepkovým obilninám

- diabetiky díky nízkému glykemického indexu

- lidi, kteří mají problémy s trávením díky přítomnosti živých enzymů

- lidi, kteří mají problém s vylučováním díky zvýšenému obsahu vlákniny

- vegetariány a vegany, jelikož jde o čistě rostlinný produkt

 

SLOŽENÍ: aktivované proso, aktivovaná slunečnicová semínka, pohankové vločky, aktivované vlašské ořechy, amarantové vločky, aktivovaná dýňová semínka, chia semínka, aktivovaná lněná semínka, aktivované mandle, goji, psyllium. Snídaňová směs neobsahuje lepek, přidaný cukr, konzervační látky, stabilizátory, umělá barviva ani aromata.

 

NÁVOD NA PŘÍPRAVU: 3 polévkové lžíce (45 g) směsi za stálého míchání zalejte 100 ml převařenou teplou vodou (do 43°C), zamíchejte a nechejte stát 2 min. Potom nahoru poklaďte 2-5 druhů Vašeho oblíbeného nakrájeného anebo nastrouhaného čerstvého ovoce (banán, jablko, borůvky, jahody, maliny, mango, broskev, švestky...) a podle chuti přidejte mletou skořici, kakaové boby, kokos anebo javorový sirup.


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt | Mobilní verze