Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Ekodrogerie FROSCH » Čistící prostředky » Tekutý písek levandule

Frosch

Frosch - Tekutý písek levandule


Cena: 58 Kč

výrobce: Frosch

Popis

 

500 ml

 

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek.

Výborně odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů. Čisticí a odmašťující účinek výrobku Frosch levandule zaručuje jemně mletý přírodní vápenec a výtažek z levandule.

Zanechává dlouhodobou svěží levandulovou vůni. Nepoužívejte na umělohmotné povrchy, např. akryláty nebo plexisklo.

 

Více o BIO kvalitě výrobků Frosch zde...

 


Složení:

AQUA
CALCIUM CARBONATE
C12-14 PARETH-7
POLYMETHYL METHACRYLATE
ETHANOLAMINE
Parfum

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt