Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Ekodrogerie ECOVER » Osobní hygiena » Ecover tekuté mýdlo, 5l

Ecover

Ecover - Ecover tekuté mýdlo, 5l


Cena: 781 Kč

výrobce: Ecover

Popis

 

5 l

 

 

Tekuté mýdlo Ecover s příjemně osvěžující levandulovou vůní, vhodné pro citlivou pokožku. obsahuje aloe vera a má neutrální pH.

 

Složení: voda, laurylsíran sodný, coco-glukosid, chlorid sodný, lauryl glukosid, lauryl sarbosinát sodný, glycerin, distearát glykolu, kyselin citrónová, parfém, aloe barbadensin,
L-Brom 0-2-Nitropropan 1,3-diol.

 

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

 

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt