Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Ekodrogerie ECOVER » Na prádlo » Ecover tekutý na praní, 5l

Ecover

Ecover - Ecover tekutý na praní, 5l


Cena: 954 Kč

výrobce: Ecover

Popis

 

5 l

 

 

Tekutý prostředek na praní barevného a bílého prádla Ecover. Koncentrovaný. Je vhodný pro praní v pračce při nízkých teplotách i pro ruční praní. Přípravek je vyroben na přírodní bázi, proto chrání vaši pokožku. Neobsahuje látky na petrochemické bázi, ani optické zesvětlovače.

 

Pro zářivě bílé prádlo přidejte do tekutého prostředku na praní bělící prostředek Ecover. Na praní hedvábí a dalších jemných tkanin doporučujeme prací prostředek na choulostivé prádlo Ecover.

 

Složení: > 30 % voda, 5 – 15 % aniontové tenzidy, neiontové tenzidy, < 5 % mýdlo, vláknitý ochranný polymer, citrát, kyselina citrónová, benzylalkohol, sůl, parfém (vůně levandulová; obsah: Linalool, Limonen, Citronellol ), EDDS.

 

 

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt