Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Ekodrogerie ECOVER » Na prádlo » Ecover prací prášek na prádlo universal 1,2kg

Ecover

Ecover - Ecover prací prášek na prádlo universal 1,2kg

1,2 kg


Cena: 238 Kč
Balení: 1,2 kg

výrobce: Ecover

Popis

 

1,2kg

Nové koncentrované složení, pro vyšší účinnost při nižších teplotách

 

Prací prášek na prádlo universal Ecover koncentrovaný prášek na každodenní praní. Vynikajicí výsledky při všech teplotách. Neobsahuje bělící složky, parfémy ani optické zjasňovače a je proto zvlášť vhodný pro osoby s citlivou pokožkou.

 

Díky novému složení pere prášek efektivněji, a to i při nižších teplotách. Navíc díky koncentrovanému složení nyní z jednoho balení prášku vyperete až o 4 várky prádla více.

 

Vylepšené složení a vyšší koncentrace zaručují zvýšenou účinnost, zvláště v oblastech se středně tvrdou a tvrdou vodou. Kombinuje čisté mýdlo s minerály a účinnými složkami založenými na obnovitelných zdrojích. Lze použít i pro ruční praní. Certifikát Vegan.

 

Složení: 15-30% zeolity, bělidlo neobsahující chlór, 5-15% neiontové detergenty založené na rostlinné bázi, 5% mýdlo na bázi rostlinných olejů, enzymy ( geneticky nemodifikované ), soda, soli, křemičitany, citráty, polypeptidy, bělící činidlo, přírodní levandulová vůně, deriváty celulózy

 


SouboryNovinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt